Opinie

 Zobacz co o współpracy z Way2Champ mówią sami zawodnicy.

Katarzyna Niewiadoma, zawodowa kolarka szosowa, mistrzyni Europy U23, 6. zawodniczka igrzysk olimpijskich Rio 2016, 22 lata, szosa


 

Andrzej Kaiser, 43 lata, szosa/MTB

 


Karol  Domagalski, 27 lat, zawodowy kolarz ONE Pro Cycling


Paweł Cieślik Way2Champ

„Współpracujemy z Arkiem od końca zeszłego roku. Jesteśmy w stałym kontakcie, dzięki czemu czuję, że zawsze otrzymam potrzebną pomoc. Plan treningowy zawsze na czas i w punkt. Na regeneracji po treningu też się zna. Pracujemy wspólnie zarówno nad moją formą fizyczną jak i psychiczną. Wszystko co potrzeba w jednej osobie !”

Paweł Cieślik30 lat, zawodowy kolarz VERVA ActiveJet Team

 

 


Dominik Kapusta Way2Champ„Dzięki współpracy z Arkiem w przeciągu 1,5 roku z poziomu rekreacyjnego kolarza z zerowym stażem treningowym trafiłem na podium Mistrzostw Polski Masters. Rozsądny plan pozwolił mi podnieść generowaną moc i zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, jednocześnie unikając przetrenowania. Zdecydowanie polecam Arka każdemu zmotywowanemu do pracy nad sobą kolarzowi.”

Dominik Kapusta, 30 lat, szosa

 

 


Valerjan Romanovski Way2Champ„Do osiągnięcia zamierzonego celu w sporcie, należy nawiązać współpracę z osobami z poszczególnych dziedzin sportu: trenerem, dietetyki, psychologiem sportowym itd. Przygotowując się w pojedynkę możemy jedynie wygrywać w zawodach „dookoła Maćkowej stodoły” :)”

Valerjan Romanovski, 41 lat, ultramaratony MTB/szosa

 

 

 


Adam Adamkiewicz Way2Champ„Współpraca z Arkiem to kawał dobrej roboty. Trening oparty o pomiar mocy, poparty nieprzeciętną wiedzą trenerską wprowadziły mnie na zupełnie inny poziom sportowy. Serdecznie polecam.”

Adam Adamkiewicz, 27 lat, szosa

 

 

 

 


Konrad Tomasiak Way2Champ„Współpraca z Arkiem układa mi się bardzo dobrze. Jest zaangażowany w każdy szczegół swojej pracy. Zdecydowanie czuję, że zrobiłem progres w wielu zakresach i cieszę się na dalsza współpracę.”

Konrad Tomasiak, 25 lat, szosa

 

 

 

 


Piotr Szafraniec Way2Champ„Dlaczego postawiłem na Arka jako trenera? Pierwszym atutem jest zdobyty certyfikat UCI. To mówi samo za siebie. Drugim spotkanie na żywo podczas prelekcji w Veloart. Trzecim, doświadczenie zdobywane podczas ścigania się w hiszpańskiej grupie. Ten facet zjadł z nie jednego pieca chleb. I ma ogromną wiedzę, którą wciąż poszerza.”

Piotr Szafraniec, 44 lata, szosa

 

 

 

 

 

 


Maciej Habrat Way2Champ„Współpraca z Arkiem daje mi pewność, że czas poświęcony na trening da najlepsze efekty. Mam możliwość poznania na czym polega „zabawa” w kolarstwo.”

Maciej Habrat, 34 lata, szosa

 

 

 

 


Remigiusz Kot Way2Champ„Pracuję z Way2Champ od prawie dwóch lat , w tym czasie Arek “zrobił” ze mnie jednego z lepszych kolarzy w triathlonie w Polsce. Wiem, że to jeszcze nie koniec, bo nasza współpraca dopiero się rozkręca. Arek to skarbnica profesjonalnej wiedzy o kolarstwie, którą nieustanie chłonę. Mamy ze sobą ciągły kontakt , ustalamy plany treningowe, starty i co najważniejsze treningi dopasowane są do aktualnych możliwości czasowych, dzięki temu można pogodzić życie sportowe z zawodowym. Polecam wszystkim współpracę z Way2Champ!”

Remigiusz Kot, 43 lata, triathlon

 

 

 

 


Andrzej Rybicki Way2Champ„Jestem bardzo zadowolony z pierwszego roku trenowania z Arkiem. Czekam na kolejne i dalszy rozwój. Taka współpraca to czysta przyjemność. A ból w nogach to już stały element tej bajki :)”

Andrzej Rybicki, 44 lata, szosa

 

 

 

 


Tomasz Zawada Way2Champ„Z Arkiem przepracowałem sezon 2015 i końcówkę 2014. jest to za mało czasu, aby znacząco poprawić miejsca na zawodach w moim przypadku, ale wystarczająco, aby zaobserwować wyraźny wzrost formy. A lokaty na wyścigach stopniowo idą w górę.

Co więcej, dzięki starannie dobranemu treningowi nie „tłukę kilometrów”, tylko jeżdżę tyle ile jest w planie i to w zadany sposób. Rezultatem jest efektywniej wykorzystany czas i… mniejsze zużycie sprzętu! :-)”

Tomasz Zawada, 34 lata, MTB

 


„Arek Kogut to full serwis w jednej osobie. Dzięki posiadanej wiedzy jest biegły w sprawach merytorycznych. Ponadto posiada jedną, bardzo ważną cechę – jest byłym zawodnikiem, dzięki czemu jego spostrzeżenia mają bezpośrednie przebicie na rzeczywistość – wie, co i jak boli, przez co jest w stanie lepiej dopiąć każdy aspekt, dużo precyzyjniej niż teoretyk z najlepszymi papierami.”

Tomek S., 27 lat, szosa


Patryk Urbanek Way2Champ„Arek jest profesjonalistą! Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy ponieważ w wyraźnym stopniu udało mi się poprawić swoje wyniki. Treningi były rozpisywane w sposób prosty i przejrzysty. Na każde pytanie otrzymywałem szybką i wyczerpującą odpowiedź. Ponadto Arek jest osobą bardzo pomocną i zawsze służy dobrą radą. Polecam!”

Patrycjusz Urbanek, 33 lata, szosa

 

 

 


Dawid Ratajczak Way2Champ„Bardzo sprawna, efektywna i efektowna metoda współpracy. Po pierwszym roku odczułem duży progres. Bardzo polecam współpracę innym sportowcom!”

Dawid Ratajczak, 28 lat, handbike

 

 

 

 

 

 

 


Tomasz Urbański Way2Champ„Jestem bardzo zadowolony z planowanych treningów, mój poziom sportowy dzięki zaangażowaniu i fachowości trenera wzrósł w porównaniu  rok do roku,

Tę formę treningu poleciłbym wszystkim, dla których wzrost formy niezależnie od wieku jest ważny.”

Tomasz Urbański, 57 lat, szosa/MTB

 

 

 

 

 

 


Jarosław Habaj Way2Champ„Od momentu rozpoczęcia współpracy regularnie podnoszę swój poziom sportowy – zauważalnie wyższa moc na progu FTP, wyższa wydolność i siła – jak na krótki staż treningowy, zadowalające wyniki sportowe.

Aspekt merytoryczny bez zarzutu – ogromna wiedza, chęć dzielenia się nią i błyskawiczne odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące treningu powodują, że kontakt jest bardzo przyjemny i profesjonalny.

Trening nie ma charakteru reżimu – wszystkie plany są rozpisane w jasny i zrozumiały sposób, wraz z informacją jakie aspekty formy są ćwiczone.”

Jarosław Habaj, 34 lata, MTB


Marcin Bobruk Way2Champ„Od momentu rozpoczęcia współpracy z Arkiem mam poczucie, że każdy mój trening zbliża mnie do osiągnięcia celu, a każda godzina na rowerze oprócz tego, że jest frajdą i przyjemnością jest też efektywnym treningiem. Pierwsze miesiące współpracy to zauważalna poprawa parametrów oraz zwiększenie motywacji do systematycznej pracy nad sobą.”

Marcin Bobruk, 33 lata, szosa

 

 

 

 

 

 


Monika Wrona Way2Champ„Decydując się na współprace z trenerem wiedziałam, że będę potrafiła zaufać jedynie profesjonaliście. Współpraca z Arkiem to był strzał w dziesiątkę! Już po kilku pierwszych miesiącach współpracy jestem w stanie rywalizować z zawodniczkami, które w ubiegłym sezonie były zupełnie poza moim zasięgiem.”

Monika Wrona, 29 lat, MTB

 

 

 

 

 

 


Marek Strug Way2Champ„Pierwszy rok współpracy za nami. Mogę powiedzieć, że poziom jaki prezentowałem w tym sezonie był wyższy niż planowałem, z czego jestem zadowolony. Uważam, że Arek jest trenerem godnym polecenia.”

Marek Strug, 31 lat, MTB

 

 

 

 

 

 


Rafał Rosiński Way2Champ„Współpracuję z trenerem od kwietnia 2015. W tym czasie udało mi się poprawić formę przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. W mojej ocenie Arek to wyjątkowy fachowiec posiadający dużą wiedzę, a dodatkowo jest osobą bardzo kontaktową. Gorąco polecam współpracę.”

Rafał Rosiński, 42 lata, szosa

 

 

 

 

 

 


Wojtek Bartyzel Way2Champ„Korzystam z porad i planów treningowych Arka od kilku lat.

To czysta przyjemność a jednocześnie zaszczyt być w gronie jego podopiecznych.

To trener o ogromnej wiedzy merytorycznej (pomimo młodego wieku :)) a jednocześnie rozsądnie i bezstresowo potrafi prowadzić zawodnika-amatora jakim jestem. Serdecznie polecam.”

Wojciech Bartyzel, 40 lat, MTB

 

 


 

Łukasz Gogosz Way2Champ„Współpraca układa się bardzo dobrze. Moj poziom sportowy bardzo się podniósł i osiągnięcia. Polecam z pełna odpowiedzialnością usługi innym kolarzom.”

Łukasz Gogosz33 lata, handbike

 

 

 

 

 

 

 


Mateusz Walczak Way2Champ„Bezpośredniość, rozległa wiedza, szybkość reakcji, znajomość wielu aspektów treningu, umiejętność przekazania posiadanej wiedzy to cechy Arka, które w największym stopniu przekładają się na rozwój sportowy prowadzonych przez niego zawodników. Z uwagi na posiadane doświadczenie Arek doskonale zna również psychikę trenujących i potrafi poprzez dobór odpowiednich narzędzi uwolnić potencjał drzemiący w każdym z nich. Natomiast współpraca z trenerem regularnie przeglądającym realizację zadań i postępy treningowe, w zdecydowany poprawia systematyczność wykonywanej pracy, co oczywiście przekłada się na osiągane wyniki.”

Mateusz Walczak, 38 lat, triathlon


„Świadomość, że Arek przeglądnie każdy mój trening i wykres działa na mnie bardzo motywująco. Czas jaki bym poświęcił na samo-naukę i układanie planów treningowych mogę wykorzystać na trening, lub przeznaczyć dla rodziny. I najważniejsze- wiem, że treningi przynoszą efekt.”

Tomasz Grabowy, 38 lat, szosa


„Współpraca z Arkiem bardzo podniosła mój poziom sportowy ,a to od razu zaowocowało w dużo lepszych wynikach na zawodach. Zdecydowanie polecam.”

Maciej Krupiński, 37 lat, triathlon


Jędrzej Borowski Way2Champ„Współpracę z Trenerem i pomiarem mocy zaczęliśmy na początku sezonu 2015. Szczerze mówiąc od pierwszych treningów poczułem dodatkowego „kopa”. Treningi które serwuje Arek, są zrozumiałe i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zawodnika. Bezproblemowy kontakt z trenerem z pewnością sprzyja współpracy i dążeniu do zamierzonych celów.”

Jędrzej Borowski, 20 lat, szosa

 

 


„Przez poł roku współpracy nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem trenerskim , bardzo duża wiedza która potrafi przekazać zawodowym jaki i amatorskim kolarzom , kolarz jest wręcz „dopieszczony”. Bazując na najnowszych trendach treningowych , sprzętowych jak i żywieniowych można śmiało powiedzieć, że jest to osoba która się spełnia w tym co robi. Można się czuć przy trenowaniu, że krzywdy człowiek sobie nie zrobi, a wręcz przeciwnie – forma z miesiąca na miesiąc rośnie jak grzyby po deszczu. W ciemno polecam osobom, które chcą zacząć pracę  z trenerem, aby zwiększyć swoje wyniki.”

Bartosz W., 36 lat, MTB/szosa


„Treningi rozpisane przez Arka wycisnęły ze mnie siódme poty, dzięki czemu poziom sportowy poszedł w górę. Plan jest urozmaicony i  odpowiednio dostosowany do zawodnika. Arek potrafi zmotywować do dalszej pracy chwaląc za dobry trening jak i zwrócić uwagę za obijanie się.”

Sylwia O., 30 lat, szosa


Bartosz Biskup Way2Champ„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do treningu jest bardzo owocne i panuje przy tym przyjazna atmosfera.”

Bartosz Biskup,19 lat, szosa

 

 

 

 

 

 

 


Piotr Pogon Way2Champ„Sportowo należę do jednoosobowej grupy „wadliwych” oldboyów, więc tym bardziej doceniam w nim: spokój, profesjonalizm, oraz pomimo młodego wieku – szacunek i wręcz ojcowskie podejście do niedoświadczonych egzemplarzy próbujących ogarnąć swoje pasje kolarskie. Był pierwszym, który podjął się rzeczy niemożliwej tj.przygotowania do zawodów Ironman niepełnosprawnego triathlonisty. Tyle wystarczy!”

Piotr Pogon, 49 lat, pierwszy triathlonista na świecie, który ukończył dystans IronMan z jednym płucem

 

 


Emil Potręć Way2ChampMoja współpraca z trenerem przebiega wzorcowo – mailowo jak i telefonicznie. Na efekty nie trzeba było długo czekać- już w lutym na wykonanych badaniach wydolnościowych uzyskałem parametry z końca poprzedniego sezonu a marcu sporo już je przewyższające!!!”

Emil Potręć, 33 lata, szosa

 

 

 

 


„Po wspólnych treningach i przygotowaniach do triathlonu, które z racji intensywnego życia zawodowego tak naprawdę trwały niespełna pół roku, udało mi się poprawić czas połówki o niespełna 30min! W co sam do końca nie mogłem uwierzyć. Triathlon wymaga ogromnego samozaparcia i systematyczności, jednak te dwie ważne cechy nie wystarczą bez poparcia tego specjalistyczną wiedzą związaną z treningiem kolarskim, dietą i mentalnym nastawieniem. To wszystko zapewniła mi udana współpraca z Arkiem, która na dzień dzisiejszy przerodziła się w przyjacielskie relacje. Za co serdecznie mu dziękuję!”

Darek Dygutowicz, 47 lat, triathlonista


Artur Kuba Way2Champ

„Powiem krótko – zaangażowanie, wiedza, sukces.”

Artur Kuba, 45 lat, szosa masters


lub

Najnowszy Artykuł

Jak trenować na koniec sezonu? Zastosuj ...

Jeden z trenowanych przeze mnie zawodników, startujący amatorsko na szosie, ma za sobą dość obfity....

Ostatnie Artykuły

WAY2CHAMP SOCIAL MEDIA

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 609 378 517
Lub napisz maila: info@way2champ.com

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności