Nasze metody treningu

Pracujemy w oparciu o platformę treningową TrainingPeaks oraz zaawansowane narzędzie do analizy plików treningowych WKO4.

Wszyscy nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie kolarskie, zbierane podczas setek wyścigów i treningów. Metody treningowe wypróbowaliśmy na sobie oraz naszych podopiecznych i jesteśmy do nich przekonani. Kierujemy się sprawdzonymi standardami treningowymi, wyznaczanymi przez Międzynarodową Unię Kolarską UCI.

Jedną z części naszej pracy jest szukanie nowych metod i rozwiązań, wprowadzamy je jednak stopniowo, bazując na podstawowej wiedzy fizjologicznej i trenerskiej, które posiadamy.

Przykładowy raport i ocena aktualnej formy:

Zobacz

 

Przykładowe treningi, jakie rozpisujemy naszym podopiecznym (każdy z nich jest dopasowywany indywidualnie):

Trening Way2Champ kolarstwo

 

Trening Way2Champ kolarstwo

 

Trening Way2Champ kolarstwo

 

Trening Way2Champ kolarstwo

Trenującym przygotowujemy również całoroczne kalendarze treningowe, z uwzględnieniem celów, szczytów formy, przewidywanych obciążeń. Wszystko to pozwala nam trzymać kontrolę nad całością Twoich postępów i reagować na zmiany w taki sposób, aby maksymalnie zbliżyć się do osiągnięcia celu:

Plan roczny Way2Champ trening

Dzięki zaawansowanemu programowi do analizy danych WKO4 jesteśmy w stanie monitorować Twoją formę na przestrzeni kilku sezonów i planować szczegółowe obciążenia na przyszłość:

clipboard14

Dopasowujemy Twój trening do aktualnych możliwości organizmu, wiemy też jaki progres osiągnąłeś w poprzednich latach i możemy ocenić, na co stać Cię w przyszłości:

clipboard16

Zobacz w jaki sposób możesz z nami współpracować >>


lub

Najnowszy Artykuł

Sen a kolarstwo. Jak je połączyć, gdy ...

Wzrost formy to nie wróżenie z fusów. To mieszanka przynajmniej czterech składowych elementów: treningów, psychiki,....

Ostatnie Artykuły

WAY2CHAMP SOCIAL MEDIA

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 609 378 517
Lub napisz maila: info@way2champ.com

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności